آموزش وردپرس قالب وردپرس قالب رايگان وردپرس درس وردپرس
دوربین های مدار بسته – خانه هوشمند الماس

دوربین های مدار بسته

camera-11n

سیستم های مداربسته کستل(castle) ساخت کشور کره جنوبی و کیفیت ساخت عالی با سنسور تصویر Exmor Sony   ژاپن طراحی شده اند و دارای دقت تصویر بسیار بالا می باشند و مناسب برای کارهای حساس که دقت تصویر خوب مورد نیاز است طراحی شده اند. این سیستم ها دارای گارانتی ۲۴ ماهه می باشند با قابلیت انتقال تصویر بر روی موبایل هستند.

مدتهاست سنسورIMX291 از کمپانی سونی وارد بازار دوربین مداربسته شده است ولی عمدتاً در دوربین های تحت شبکه مورد استفاده قرار می گرفت .

بسیاری از پروژه های بانکی و بزرگ به دلیل نبود تنوع آپشن در دوربین های AHD ترجیه میدادند پس از دوربین های آنالوگ از دوربین های تحت شبکه استفاده کنند. از جمله مشکل اصلی در اینگونه پروژه ها نبود گزینه WDR جهت شکست نورهای اضافی و مزاحم در درگاه ها ورودی و سایه روشن های محیط های بیرونی بود.

پس از استفاده سنسور SONY IMX291 در دوربین های تحت شبکه ، اخیراً کمپانی Castle اقدام به استفاده از این سنسور در دوربین های AHD با کیفیت ۱۰۸۰P نموده و دوربین هایی با قابلیت WDR واقعی به بازار عرضه نموده است.

این سری دوربین ها جدای از قابلیت Wide Dynamic Range توانایی کارکرد با نورهای بسیار پایین بدون استفاده از مادون قرمز را نیز دارند. (Star Light)

از این پس شما عزیزان میتوانید تکنولوژی AHD را در پروژه های حساس خود و با نهایت اطمینان استفاده کنید.

MV-IP8345SIR

سیستم های دوربین مداربسته مگاویژن (Megavision) ساخت کشور تایوان و دارای کیفیت ساخت بسیار خوب با سنسور تصویر Aptina  تایوان و مناسب برای ساختمان های  صنعتی و اداری و خانگی طراحی شده اند و دارای گارانتی یک ساله می باشند.

دوربین مداربسته – دزفول –  دوربین مدار بسته